Siemianowicki policjant srebrnym medalistą w pointfightingu i brązowym w kick light

Data publikacji 29.06.2015

Posterunkowy Łukasz Milczarek z siemianowickiej drogówki, podczas III Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kick-boxingu, zdobył srebrny medal w pointfightingu oraz brązowy w formule kick light. W mistrzostwach, które odbyły się w dniach od 19 do 21 czerwca w Rzeszowie, udział wzięło 142 zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali w trzech formułach kick-light, K-1 i pointfighting.

Już po raz trzeci w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. W formułach K-1, kick light i pointfighting rywalizowało 142 zawodników z całego kraju, reprezentujących Policję, Straż Miejską, Wojsko Polskie, Straż Pożarną, Służbę Więzienną, Biuro Ochrony Rządu, Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Straż Graniczną.

W kategorii wagowej do 69 kg w formule pointfighting, siemianowicki policjant zdobył srebro, czym obronił zajęte przed rokiem miejsce na podium. Dodatkowo zdobył brązowy medal w formule kick light w swojej kategorii wagowej. Post. Łukasz Milczarek na co dzień pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego. W czasie wolnym trenuje w klubie sportowym w Sosnowcu i Katowicach. Swoją sportową karierę zaczął 10 lat temu.

Gratulujemy osiągniętych wyników, które są zwieńczeniem ciężkich treningów i życzymy dalszych sukcesów!